Rólam

2001-ben angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár végzettséget szereztem a Pannon Egyetemen. 2010-ben doktoráltam nyelvészetből a Pécsi Tudományegyetemen, értekezésemnek a címe: A nyelvi agresszió hatásmechanizmusa. Legfontosabb kutatási témám a nyelvi agresszió megjelenése az oktatási intézményekben.

Publikációim száma meghaladja a nyolcvanat, melyek vagy oktatási és nyelvészeti lapokban, honlapokon vagy konferenciakötetekben jelentek meg.

Rendszeresen részt veszek belföldi és külföldi továbbképzéseken, évek óta az Euroexam vizsgáztatója vagyok.

2011 óta tanítok angol nyelvet az Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégiumban. 2016-ban minősítési eljárást követően kutatótanári fokozatba léptem. 2016 és 2020 között egyik legfontosabb feladatomnak azt tartom, hogy a kutatóprogramomban vállaltakat megvalósítsam.

Önéletrajz

• Publikációs lista
Az oldal tartalma folyamatosan frissül és bővül, a képanyag forrása: Pixabay.
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el